Paroba is ingedeeld in 4 subkampen. Elk subkamp heeft een eigen kleur. Die van dit jaar zijn Blauw (BL), Geel (GE), Rood (RO) en Groen (GR).
Hieronder staat de indeling van de subkampen!
Benieuwd wie dan je subkamp leiding is? Kijk gelijk hier!
|
Subkamp Water - Blauw | ||
BL01 | Scouting Gijsbrecht van Aemstel | Fatoe Mannen | Ploeg 2 |
BL02 | Kantankye | Futen | Ploeg 1 |
BL03 | Scouting Terraqua | Groen | Ploeg 2 |
BL04 | Scouting Kagiwepi | RSWepies | Ploeg 5 |
BL05 | Scouting Holendrecht | SC holendrecht 4 | Ploeg 4 |
BL06 | Wartburggroep | Wartburg Zeeverkenners | Ploeg 1 |
BL07 | Scouting Gijsbrecht van Aemstel | Crazy Unicorns | Ploeg 1 |
BL08 | Scouting Erskine | - | Ploeg 2 |
BL09 | Kantankye | Meeuwen | Ploeg 3 |
BL10 | Scouting Terraqua | Team Steijn | Ploeg 2 |
|
Subkamp Lucht - Geel | ||
GE01 | Scouting Kagiwepi | Dobry Skaut | Ploeg 1 |
GE02 | Kantankye | Valken | Ploeg 5 |
GE03 | Scouting Hedera | Hedera padvindsters 2 | Ploeg 2 |
GE04 | Keizer Karel Groep | Lucht | Ploeg 3 |
GE05 | Paula Geertsgroep | PG ploeg 2 | Ploeg 2 |
GE06 | Scouting Holendrecht | SC holendrecht 2 | Ploeg 2 |
GE07 | Kantankye | Spechten | Ploeg 4 |
GE08 | Scouting Kagiwepi | Zweefteefjes | Ploeg 4 |
GE09 | Scouting Hedera | Hedera padvindsters 1 | Ploeg 1 |
GE10 | Keizer Karel Groep | De Zonnebloemen | Ploeg 1 |
|
Subkamp Vuur - Rood | ||
RO01 | Keizer Karel Groep | De Giechelende Guppies | Ploeg 2 |
RO02 | Scoutinggroep Waterland | De Vurige Valken | Ploeg 1 |
RO03 | Scouting Kagiwepi | De rode bessen | Ploeg 2 |
RO04 | Wartburggroep | WB Landverkenners 2 | Ploeg 2 |
RO05 | Scouting Erskine | - | Ploeg 1 |
RO06 | Scouting Holendrecht | SC holendrecht 3 | Ploeg 3 |
RO07 | Paula Geertsgroep | PG ploeg 3 | Ploeg 3 |
RO08 | Keizer Karel Groep | The Toasty Titans | Ploeg 4 |
RO09 | Scouting Kagiwepi | Girls on Fire | Ploeg 3 |
RO10 | Kantankye | Zwaluwen | Ploeg 6 |
RO11 | Elfregi Zeeverkenners Amsterdam | De Knettergekke Uitvinders | Ploeg 1 |
|
Subkamp Aarde - Groen | ||
GR01 | Scouting Hedera | Hedera Verkenners | Ploeg 1 |
GR02 | Kantankye | Kieviten | Ploeg 2 |
GR03 | Scouting Terraqua | Rood | Ploeg 1 |
GR04 | Admiralengroep | Admiralen 1 | Ploeg 1 |
GR05 | Paula Geertsgroep | PG ploeg 1 | Ploeg 1 |
GR06 | Scoutinggroep Waterland | De Aardse Avonturiers | Ploeg 2 |
GR08 | Scouting Hedera | Hedera padvindsters 3 | Ploeg 3 |
GR09 | Scouting Terraqua | Team Tess | Ploeg 1 |
GR10 | Elfregi Zeeverkenners Amsterdam | De Brullende Bagheera's | Ploeg 2 |
GR10 | Wartburggroep | WB Landverkenners 1 | Ploeg 1 |